Zakopane
+48 698 905 660
kontakt@apartamentypodgiewontem.com

DLA INWESTORÓW

ZADBAMY O TWOJE FINANSE

ZAPEWNIAMY PORZĄDEK I HIGIENĘ

ZAJMIEMY SIĘ NIEZBĘDNĄ KONSERWACJĄ

ZARZĄDZAMY REZERWACJAMI I PŁATNOŚCIAMI

DOPILNUJEMY WSZYSKICH FORMALNOŚCI

Wspieramy swoim doświadczeniem

Jesteśmy lokalną firmą...

Świadczymy usługi hotelarskie w lokalach apartamentowych na najwyższym poziomie. Nasza praca to zarówno pasja jak i wyzwanie. Zapewniamy wszechstronną opiekę nad apartamentami, które zostały nam powierzone. Zaufało nam grono inwestorów, dlatego dziś możemy pochwalić się sporym doświadczeniem wypracowanym na przestrzeni lat. Satysfakcja naszych klientów oraz ich gości to dla nas priorytet. Nie czekaj! Umów się na spotkanie.

Opieka nad powierzonym lokalem...

Oferujemy pełną opiekę nad powierzonym lokalem. Wszystkie nasze apartamenty są regularnie sprzątane oraz poddawane niezbędnej konserwacji. Upewniamy się, że wszystko działa sprawnie a Goście zawsze są zadowoleni.

Korzyści z współpracy...

Zapewniamy kompleksową obsługę Twoich apartamentów. Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz być na miejscu, żeby mieć pewność, że wszystko działa a Twój apartament spełnia najwyższe standardy.

Oferta

Do naszych zadań należy przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności, czyszczenie i dezynfekcja apartamentów oraz przygotowywanie raportów. Jesteśmy do dyspozycji naszych Gości 24/7. W razie awarii nasz opiekun jest w stanie dotrzeć do apartamentu w przeciągu nawet kilku minut. Pracujemy cały rok, również w święta. Posiadamy własny personel sprzątający, który zawsze dba o czystość i najwyższą jakość świadczonych usług. Na bieżąco sprawdzamy stan techniczny naszych apartamentów. Wszystkie nasze apartamenty dostępne są w najpopularniejszych serwisach  oraz bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się przygotowaniem zdjęć oraz opisem każdego apartamentu. Dostarczymy niezbędnych informacji oraz raporty z wynajmu dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco. Zapraszamy do współpracy 🙂